Ďalšie náhodné vtipy


Náhodné vtipy

ADMIN

Viete prečo je morská panna stále panna?
Lebo Golfský prúd je stále teplý!

ADMIN

- Ako sa povie pošpanielsky potrat? - Adios embryos.

ADMIN

Jsou takhle nějací sportovci na soustředění, bydlí v hotelu. Na jednom z pokojů jsou tři kluci, když najednou tam přijde uklízečka a začne uklízet. Hoši si jí začnou všímat, jelikož se jim líbí. Ona, vědoma si svých kvalit, se jich zeptá:
"Hoši, vy byste mě chtěli, že jo?"
"Jo jo, to by sme teda chtěli."
"Tak víte co, uděláme to takhle. Vy mi dáte nějakou hádanku a když ji
neuhodnu, tak jsem vaše."
Tak jeden z kluků dá hádanku:
"Je to červený a na zádech to má sedm černých teček. Co je to?"
Slečna se zamyslí a pak řekne:
"Tak to bude Mercedes."
"To je špatně," řeknou hoši a vrhnou se na ni.
No k večeru se po té uklízečce začne shánět správce, a když se tři dny
neobjevuje, tak začnou prohledávat celý hotel, až přijdou k tomu pokoji, tam klečí kluci na kolenou, sepjaté ruce a prosí:
"Řekni beruška, řekni beruška!"

ADMIN

Ide Anička po lese a steňretne Janka s kravičkou. A Janko hovorí: "Daj mi zajebať a ja ti dám kravičku." Tak idú spolu do trávy. Keď mu dá, Anička dostane kravičku. A takto sa to opakuje ešte dva razy a na tretí Janko už nemá kravičky a tak jej dá býka. A na štvrtý Anička už nechce a vráti mu desať kráv a ujde. Janko sa snaží odtlačiť kravičky na bok, aby mu nezavadzali a zaprie sa nohami o zem a prehne v páse, takže to vyzerá, akoby to do tej kravičky pchal. a v tom vyskočí dedko spoza stromu a zakričí: "Nedaj sa Jano, pojeb celé stádo!"

ADMIN

Vieš čo je to ródeo?
Vnikni do svojej partnerky zozadu, chyť ju pevne za prsia a povedz jej, že jej sestra je lepšia. Ak sa udržíš 10 sekúnd - vyhral si!!!

ADMIN

Jednej 30 ročnej paničke zomrie muž a keďže sa už dlhšie nemilovala, tak si dá inzerát, že hľadá schopného mílovníka. Asi o tri dni niekto zvoní pri dverách. Ide otvoriť a tam stojí mladý 25 ročný muž a vraví, že prišiel na ten inzerát. Tak ho pozvala ďalej a išli rovno na vec. Mladík to vydržal 4 hodiny a úplne unavený klesol k zemi. A žena si hovorí: - Nebolo to až také zlé ale mohlo to byť aj lepšie. A dá si ďalší inzerát. Zase o niekoľko dní niekto zvoní. Ide otvoriť a tam stojí 40 ročný muž v najlepších rokoch a hovorí, že prišiel na ten inzerát. Hneď išli do spálne. Muž vydržal jeden deň, dva dni a padol hotový k zemi. A žena si opäť hovorí: - No toto už bolo lebšie ale stále to nie je ono. A dá si ďalší inzerát. Zase niekto klope na dvere a žena už nedočkavá otvorí a tam stoji 70 ročný dedko a hovorí, že prišiel na ten inzerát. Ona pozerá naňho a hovorí: - Ale dedko, vy chcete niečo so mnou robiť? A dedko odpovedá: - Nič sa neboj, poď, vyskúšame a potom uvidíš. Idú do spálne, milujú sa jeden deň, druhý deň a po týždni dedko prestane a hovorí: - No panička a teraz sa týždeň neuvidíme. A ona na to: - A čo dedko odchádzate? A dedko: - Ále nie, idem ťa pomilovať zozadu.

LAPAJKA000

Hovorí Dora Mare:
- Už mám tých chlapov dosť! Kašlem na nich - kúpim si vibrátor. A budem mať pokoj
Mara sa zamyslí:
- Vibrátor je samozrejme dobrý, no čo keď ti v tom naj..... momente odídu baterky?
Mávne rukou vyrehotaná Dora a vraví:
- Ha! Vari by som prvý raz predstierala orgazmus...??

ADMIN

Šéf pristúpi k sekretárke a začne ju obchytkávať po prsiach. Sekretárka sa pýta:
- Šéfe, čo to robíte?
- Predstavte si, že týmito gombičkami chytáme rádio Rakúsko.
Sekretárka ho zozadu chytí za rozkrok a povie:
- No šéfe, touto anténou by ste nechytili ani Žilinu.

Ďalšie náhodné vtipy


Náhodné vtipy

Víta vás WebZabava.sk :

Najlepší zábavný portál, ktorý vám poskytuje veĺa zábavy na jednom mieste. Nájdete tu sms-ky, vtipy, videa, online hry, online televízia /tv/, online rádia, obrázky, prezentácie, niečo na mobil a mnoho iného. Zábava pre každého.


E-mail: info@webzabava.sk

Prihlásenie a registrácia:>Zabudnuté heslo
>Nová registrácia

Reklama

Reklama na tomto mieste za

...dohodou...

email : info@webzabava.sk

Copyright 2008 © WEBZABAVA.sk. Všetky práva vyhradené. Realizácia grafiky: media help

HORE