Ďalšie náhodné vtipy


Náhodné vtipy

ADMIN

Pyta sa syn Billa Gatesa: - Oci, chcem vyskusat sex, co mam robit? - No synu, vezmes si z mojej garaze to najvasie auto, oblecies si najlepsi oblek, vezmes dievca do najvychytenejsje restauracie v meste, po veceri vezmes v parku kociar s konmi a vezmes ju na okruh okolo jazera, cestou kupis najvacsiu kyticu kvetov aku budu predavat a nakoniec objednas v hoteli Plaza prezidentsky apartman a tam sa ti dievca podvoli. - Ale otec! Kde su romanticke prechadzky, letme dotyky, citanie poezie za mesacneho svitu... - Synu, to si vymysleli Linuxaci aby mohli sulozit zadarmo!

ADMIN

Šestnástka ide na svoje prvé rande a má isté pochybnosti čo a ako. Matky sa pýtať hanbí a tak pre istotu ide za babkou, nech jej poradí. - Ej, dcérenka moja, musíš si dávať dobrý pozor na dnešných mladých chlapcov. Chcú všetko naraz. Najskôr sa ťa pokúsi pobozkať, tebe sa to bude páčiť, ale nenechaj ho. Potom sa ťa pokúsi chytať za poprsie, tebe sa to bude páčiť, ale nenechaj ho. Potom sa ti pokúsi vsunúť ruku medzi nohy, tebe sa to bude páčiť, ale nenechaj ho. Ale najväčší pozor si dávaj, keď sa bude chcieť vyšplhať na teba. To mu vôbec nedovoľ, lebo pripravíš našu rodinu o česť a dobré meno. Na druhý deň ona pribehne za babkou: - Mala si pravdu vo všetkom. Ale nenechala som ho pripraviť našu rodinu o dobré meno. Vyšplhala som sa ja naňho a teraz jeho rodina príde o česť.

ADMIN

Sedia dve staré panny v okne a sledujú ulicu. Zrazu beží po chodníku sliepka a za ňou kohút. Sliepka sa pošmykne a spadne pod auto a tu jedna panna hovorí tej druhej: "Vidíš radšej dala život!"

ADMIN

Aký je rozdiel medzi ženou a tanierom?
Tanier sa dá vylízať do sucha.

ADMIN

Niekoľko mesiacov sa na mori plaví loď. Chlapík - námorník zašiel za kapitánom a pýta sa ho: - Pán kapitán, kde sa tu chodíte sexuálne uspokojovať? - No, vidíš ten sud a v ňom tú dieru? Vopchaj ho tam a uvidíš. Námorník tak spravil a hovorí kapitánovi: - Pán kapitán, bolo to vynikajúce!!! A to tak môžem každý den? - Áno, každý den okrem stredy, hovorí kapitán. - No a v stredu prečo nie? - Lebo v stredu v tom sude máš službu ty.

ADMIN

Na karnevale sa objaví žena- nahá a celá zamaľovaná na bielo. Pýtajú sa jej: a ty si aká maska???
žena rozkročí nohy a hovorí: ZUBNý KAZ

ADMIN

Aký je rozdiel medzi čarodejnicou
a prostitútkou?
Čarodejnica má veľkú moc a prostitútka moc veľkú.

ADAM

Na južnom Slovensku partia chlapov hrala mariáš. Jednému do kariet kibicovala žena. On jej za odmenu stále šmátral medzi nohami. Keď už toho bolo priveľa, jeden z hrajúcich ho oslovil:
- Béla, nechaj ten píč, nejde o ten morálka, ale karta lepí...

Ďalšie náhodné vtipy


Náhodné vtipy

Víta vás WebZabava.sk :

Najlepší zábavný portál, ktorý vám poskytuje veĺa zábavy na jednom mieste. Nájdete tu sms-ky, vtipy, videa, online hry, online televízia /tv/, online rádia, obrázky, prezentácie, niečo na mobil a mnoho iného. Zábava pre každého.


E-mail: info@webzabava.sk

Prihlásenie a registrácia:>Zabudnuté heslo
>Nová registrácia

Reklama

Reklama na tomto mieste za

...dohodou...

email : info@webzabava.sk

Copyright 2008 © WEBZABAVA.sk. Všetky práva vyhradené. Realizácia grafiky: media help

HORE