Vtipy o sexe

KOKSO

Chlap so ženou v posteli v tom najlepšom. Žena vraví mužovi:
- Miláčik, urob mi dieťatko.
On na to:
- Paci-paci-pacičky...

TINA

Mas ho maly nezufaj, strč do uľa zabuchaj!!!!!!!!!

YWETCRAZY

RADIM UZEL RADÍ...........OTÁZKA:Môj manžel po sexe zaspí.ODPOVEĎ:Sex je pre muža veľmi namáhavý.Preto po ňom potrebuje odpočinok.Je to tak, že čím viac ťa tvoj muž miluje,tým dlhšiu prestávku potrebuje.Prestaň ho neustále nútiť.OTÁZKA:Mám podozrenie, že je mi neverný.ODPOVEĎ:Schopnosť mužov milovať je bezhraničná. Je dokázané, že sa muž počtom svojich partneriek zdokonaľuje.Pokiaľ má teda inú ženu, zdokonaľuje tým svoje sexuálne kvality pre teba.OTÁZKA:Vyžaduje neustále orálny sex.ODPOVEĎ:Tak mu vyhovej.Spermie chutia výborne, sú zdravé a pomáhajú ti udržať postavu.Okrem toho vplývajú na lesk vlasov a dokonalosť pleti. Muži toto všetko vedia.Ich ponuka na orálny sex je nezištná aj kvôli tomu, že muži zažívajú pri orálnom sexe veľké bolesti.To dokazuje, že ťa miluje.OTÁZKA:Trávi večery príliš často so svojimi kamarátmi.ODPOVEĎ:To je prirodzené správanie, ktoré by si mala naopak podporovať. Muž je LOVEC a potrebuje si to s ostatnými mužmi navzájom dokazovať. Či sa pri tom baví? Nie, naopak, je to stresujúci zážitok a návrat k tebe je preňho vyslobodením.OTÁZKA:Vyžaduje sex v trojici spolu s mojou sestrou.ODPOVEĎ:Tvoj manžel je ti jednoznačne verný. Nebuď pohoršená. Pomôže to zblížiť vašu rodinu.Prečo nedovolíš, aby sa pripojila aj tvoja matka?OTÁZKA:Nevie, kde mám klitoris.ODPOVEĎ:Tvoj klitoris nemá pre tvojho muža žiaden význam. Pokiaľ sa s nim musíš stále hrať, rob to vo svojom voľnom čase.Môžeš sa pri tom tiež natáčať na videokazety a predávať ich, aby si pomohla vylepšiť rodinný rozpočet.OTÁZKA:Vydrží len 30 sekúnd.ODPOVEĎ:Veľmi ťa miluje.Tvoj manžel je na teba taký nadržaný, že sa nedokáže ovládnuť.OTÁZKA:Nikdy nerobí predohru.ODPOVEĎ:Predohra je pre muža niečo veľmi urážajúce. Znamená, že svojho manžela dostatočne nemiluješ. Musí sa dlho snažiť, aby ti privodil potrebné vzrušenie.OTÁZKA:Nedokáže mi privodiť orgazmus.ODPOVEĎ:Ženský orgazmus je len povera, bol vymyslený mužmi čo nenávidia feministky. Už sa o ňom radšej pred svojim mužom nezmieňuj.

ANIKA

Zazvoní chlap večer pri dverách v panelaku. Otvori mu pekna zena.
- Dobry vecer mlada pani, mohol by som sa s vami pomilovat?
-To snad nemyslite vazne, taka drzost! Este ste od nikoho nedostali po papuli?
- Ale ano, uz pätkrat, ale dvakrat som si aj zatr.kal.

ANIKA

Veľmi dobré vysvetlenie
Manželka príde skôr domov ako sa predpokladalo a nájde svojho manžela v spálni pri súloži s mladou atraktívnou slečnou. Veľmi sa rozčúlila.
"Ty si sviňa bez rešpektu" kričí na muža. " Ako sa to opovažuješ podvádzať mňa, vernú manželku a matku Tvojich troch detí!"
" Opúšťam Ťa. Dám sa ihneď rozviesť!"
Manžel odpovedá:
" Počkaj chvíľku, ak ma máš ešte aspoň trochu rada, vysvetlím Ti čo sa stalo."
" Dobre, hovor " zavzlyká žena, "ale to budú Tvoje posledné slová čo mi povieš!"
A tak manžel začal:
" Dobre, chcel som práve nastúpiť do auta a odísť domov, keď vtom sa ma táto mladá žena opýtala či by som jej mohol pomôcť. Vyzerala byť taká skľúčená a bezradná, že som sa zľutoval a povedal jej, nech nastúpi do auta. Všimol som si aká je chudá, nie dosť dobre oblečená a špinavá. Povedala mi, že už tri dni nič nejedla. Mal som s ňou zľutovanie, doviezol som ju k nám domov, zohrial som jej enchiládu (mexická kukuričná placka s chili), ktorú som pripravil poslednú noc pre Teba, a Ty si ju ani len neskúsila, pretože chceš chudnúť. To chúďatko ju zhltlo za sekundu. Okrem toho potrebovala očistu. Navrhol som jej, nech sa u nás osprchuje a počas toho čo sa sprchovala som skonštatoval, že jej šatstvo je špinavé a dotrhané, a tak som ho zahodil. Potom teda potrebovala niečo na oblečenie, tak som jej dal Tvoje značkové rifle, ktoré máš už pár rokov ale nikdy si ich nemala na sebe, lebo si namýšľaš , že sú Ti priúzke. Dal som jej aj to spodné prádielko, čo som Ti raz daroval k narodeninám, a Ty si ho taktiež nikdy nenosila, lebo hovoríš, že nemám vôbec dobrý vkus. Manžel si vezme kúsok chleba a pokračuje: Keď som ju vyprevádzal ku dverám bola za moje porozumenie a moju pomoc tak veľmi vďačná, že sa otočila ku mne a so slzami v očiach mi povedala:
" Prosím, máš ešte niečo iné, čo Tvoja žena nepoužíva?"

JANICKO

Vpadne chlap večer do hospody, objedná si pivo, vypije ho jedním lokem a žádá o další. To se opakuje pětkrát.
"Vy máte pěkně velkou žízeň." povídá hospodský.
"No, já venku souložím v autě s nějakou ženskou a ona je hrozně vášnivá, já už vůbec nemůžu."
"Sakra, to bych si taky dal říct." povídá hospodský.
"Tak já to za vás tady vezmu, běžte, ona to v té tmě nepozná."
Hospodský zaleze do auta a začne si to s tou ženskou rozdávat. V tom jde okolo policajt, zasvítí do auta a křičí:
"Co to tady děláte?
Hospodský povídá:
"Ale, souložím tu s manželkou."
"Omlouvám se, to jsem nevěděl." povídá policajt.
Hospodský na to: "Já taky ne, dokud jste nerozsvítil."

JANICKO

Aky je rozdiel medzi soplom a semenom?
-Sopel sa da potiahnut spät.

DOKTOR

Psychiatr vyšetřuje pacienta. Vezme papír, nakreslí čáru a ptá se ho:
- Na co myslíte?
- Na nahou ženu.
Psychiatr zakroutí hlavou, nakreslí kruh a ptá se znova:
- Na co teď myslíte?
- Na nahou ženu.
- Chlape, vy jste posedlý sexem! - povídá doktor.
- Proč já? Vždyť vy kreslíte ty oplzlosti…!

GUMKAC

Chlapík si kúpi papagája. Ten mu vkuse omieľa:
- Mám ťa pretiahnuť do zadku?
Po pár dňoch to už majiteľa omrzí a prehodí na klietku s papagájom deku. A papagáj je ticho. Po troch dňoch mu to už nedá, obáva sa o papagája, tak trošku poodhrnie deku, aby sa presvedčil, či je papagáj v poriadku. Ten na neho zaškúli jedným okom a pýta sa:
- Svrbí ťa zadok?

ZUZKA

Ferovi zazvoní telefón:
- Miláčik som tehotná!
- Naozaj? A kto volá?

Víta vás WebZabava.sk :

Najlepší zábavný portál, ktorý vám poskytuje veĺa zábavy na jednom mieste. Nájdete tu sms-ky, vtipy, videa, online hry, online televízia /tv/, online rádia, obrázky, prezentácie, niečo na mobil a mnoho iného. Zábava pre každého.


E-mail: info@webzabava.sk

Prihlásenie a registrácia:>Zabudnuté heslo
>Nová registrácia

Reklama

Reklama na tomto mieste za

...dohodou...

email : info@webzabava.sk

Copyright 2008 © WEBZABAVA.sk. Všetky práva vyhradené. Realizácia grafiky: media help

HORE