Pošlite si vtip na mailE-mail:

Text VTIPU: Gazda ma malo sliepok tak sa rozhodne zaobstarat si poriadneho kohuta.Pride na trh a vypituje sa obchodnikkov ci nemaju kohuta ktory ma pri jeba.ke uspesnost 100 percent ze ineho nechce.Vsetci krutia hlavami ked tu jeden z nich vytiahne spod pultu stareho,osarpaneho kohuta a vravi.Tento tu ma uspesnost 100 percent.Gazda si ho neveriacky obzera a nakoniec ho kupi.
Na druhy den sa vracia s krcmi a vidi vsetky Sliepky,Kacky,Husy
vyvratene hore pi.iskami.Tak vravi kohutovi.Ked sa nebudes krotit raz sa u.ebes na smrt.Na dalsi den sa vracia a teraz vsetky Macky,Kravy,Kozy,Prasnice vyvratene hore pi.iskami.Tak vravi kohutovi.Ked sa nebudes krotit raz sa u.ebes na smrt.Dalsi den ide domov a vidi kohuta vyvaleneho hore ko.otom a nad nim uz kruzia supy.Postavi sa nad kohuta a smutne vravi.Vidis kohut vravel som ti ze ked sa nebudes krotit tak ta raz je.ne .A kohut len otvori jedno oko a vravi !!! Ked my odplasis tie supy tak pojebem teba.
 

Víta vás WebZabava.sk :

Najlepší zábavný portál, ktorý vám poskytuje veĺa zábavy na jednom mieste. Nájdete tu sms-ky, vtipy, videa, online hry, online televízia /tv/, online rádia, obrázky, prezentácie, niečo na mobil a mnoho iného. Zábava pre každého.


E-mail: info@webzabava.sk

Prihlásenie a registrácia:>Zabudnuté heslo
>Nová registrácia

Reklama

Reklama na tomto mieste za

...dohodou...

email : info@webzabava.sk

Copyright 2008 © WEBZABAVA.sk. Všetky práva vyhradené. Realizácia grafiky: media help

HORE