Zamilované sms

SRDIEčKO

Slniečko už ráno vstalo, anjelika pobozkalo. Dobré ránko, krásny dník, jediný môj anjelik. Zarána hneď na líčko, sladký božtek zlatíčko. Milujem ťa!

AMOR

Už som počul veľa definícii krásy, ale najkrajšia premňa je len jedna. Ty!!!

AMOR

Krasny je svet, nezny je raj, clovek nemoze byt smutny, ved nik nezije sam. Krasna je hudba super je kazdy flam dakujem bohu za taku priatelku aku mam. Milujem Ta

JURAJ PESTA

Je mi smutno na duši, prečo toto stalo sa mi? Zavriem oči a teba vidím , cítim tvoje dotyky a tie sladké božteky srdiečko sa z rán boľavých zviecha.... a ja neviem , čo robiť mám, ked ťa nemám vedľa seba.

ZUZKA HUSáROVá

Posielam Ti bozky.Su plane, ked sa stretneme dame si tie pravé.Naše heslo bude milovať sa vždy a všade..Láska sa nesmie sľubovať, láska sa musí dokázať

FEšáK

Si anjel, čo voľne lieta oblohou. Si ako bytosť z najkrajšieho sveta. Si pokojné tornádo, horiaci ľad. Si všetko, čo som kedysi chcela mať.

Víta vás WebZabava.sk :

Najlepší zábavný portál, ktorý vám poskytuje veĺa zábavy na jednom mieste. Nájdete tu sms-ky, vtipy, videa, online hry, online televízia /tv/, online rádia, obrázky, prezentácie, niečo na mobil a mnoho iného. Zábava pre každého.


E-mail: info@webzabava.sk

Prihlásenie a registrácia:>Zabudnuté heslo
>Nová registrácia

Reklama

Reklama na tomto mieste za

...dohodou...

email : info@webzabava.sk

Copyright 2008 © WEBZABAVA.sk. Všetky práva vyhradené. Realizácia grafiky: media help

HORE