Sms k narodeninám

ADMIN

Tvojim pekným očkám posielam pozdrav kratučký,Tvojim nežným ústam božtejk sladučký a k Tvojim narodeninám len život krásnučký!

ADMIN

K dnesnym narodeninam ti hlavne zelam, aby buduci rok tvojho krasneho zivota bol este zaujimavejsi ako tento. Vsetko krásne

VALLI

Recept k narodeninám: 1 hrsť lásky, 2 lyžice priateľstva, pozitívne myslenie, 10 kvapiek humoru a 250g šťastia - dobre premiešať a podávať ihneď.

VALLI

Dobré vínko, pekné dary, nech sa ti vždy dobre darí. Dnes máš práve o rok viac, nesnaž sa ho naspäť vziať. Príliš dlhé prípitky zabaľme do servítky. Načo nudné slová, o rok sme tu znova.

VALLI

Nielen veľa slniečka v srdiečku k narodeninám (meninám) ti prajem, ale tak isto veľa šťastia, zdravia, lásky, aby si nemala na čele smutné vrásky. Na svete nech prežívaš samé radosti a nemáš nikdy žiadne starosti.

VALLI

Dobré sú ruže, tŕne sú zle. Záhradou života každý z nás ide. Varuj sa rán, čo sa dlho hoja, miluj ľudí, čo za to stoja.
Buď šťastná/y, rob to čo chceš. Ži tak, nech nikdy neľutuješ.

Víta vás WebZabava.sk :

Najlepší zábavný portál, ktorý vám poskytuje veĺa zábavy na jednom mieste. Nájdete tu sms-ky, vtipy, videa, online hry, online televízia /tv/, online rádia, obrázky, prezentácie, niečo na mobil a mnoho iného. Zábava pre každého.


E-mail: info@webzabava.sk

Prihlásenie a registrácia:>Zabudnuté heslo
>Nová registrácia

Reklama

Reklama na tomto mieste za

...dohodou...

email : info@webzabava.sk

Copyright 2008 © WEBZABAVA.sk. Všetky práva vyhradené. Realizácia grafiky: media help

HORE