Sms k meninám

RUSALKA

štebotali myšky v tráve,
že ty sviatok sláviš práve,
preto v tento vzácny deň
zaželať len tebe stem,
veľa zdravia, šťastia, lásky
a na čele žiadne vrásky

MONIKA2203

Čo to vidím v kalendári,čieže meno to tam žiari???Vidím že máš meniny tak nestváraj kraviny, do baru si niekam sadni, cestu domou pekne najdi.VŠETKO NAJLEPŠIE K MENINÁM

VLASTISLAV DOLEJSI

Neznam zelania tvoje, neviem co k sviatku priat. Prajem Ti zdravie, stastie, lasku, ved to je to najkrajsie, co clovek cloveku moze dat. Vsetko naj k meninam praje rodinka KRMDa este na koniec hlboke ospravedlnenie za omeskanie:-)))

RICHARD

Krásnou kyticou je vhodné dnes priať, aspoň maličkú radosť k sviatku dať. Všetko najlepšie , zdravie šťastie a rodinnú pohodu z celého srdca praje…

MARCELKA

Pošepkal mi malý škriatok, že máš dneska pekný sviatok, že dnes sláviš veľký deň, ktorý patrý tebe len. Prajem ti teda zdravia, šťastia hromadu, a vždycky dobrú náladu.

ADMIN

Co to vidím v kalendari? Koho meno tam dnes ziari? Zda sa, ze mas meniny, tak nestvaraj koniny. Do baru si niekam zajdi, cestu domov v noci najdi!

Víta vás WebZabava.sk :

Najlepší zábavný portál, ktorý vám poskytuje veĺa zábavy na jednom mieste. Nájdete tu sms-ky, vtipy, videa, online hry, online televízia /tv/, online rádia, obrázky, prezentácie, niečo na mobil a mnoho iného. Zábava pre každého.


E-mail: info@webzabava.sk

Prihlásenie a registrácia:>Zabudnuté heslo
>Nová registrácia

Reklama

Reklama na tomto mieste za

...dohodou...

email : info@webzabava.sk

Copyright 2008 © WEBZABAVA.sk. Všetky práva vyhradené. Realizácia grafiky: media help

HORE